Prestaties

NaamTak van SportJaarResultaat
Wedstrijdgroep t/m 16 jaar Jazzdans 2015 Regionale kampioenschappen oost categorie C
1e plaats
Carlijn Gijsendorffer
Tim van Rees
Acrobatische gymnastiek 2015 Nederlands Kampioenschap acro gemengd paar B-niveau (combi-team Kampen)
1e plaats 

Desi Giebels 
Carlien Hurink

Acrobatische gymnastiek 2015 Nederlands Kampioenschap acro duo A-jeugd
5e plaats
Xanthe Pölk
Danique Rouwenhorst
Tessa Ossendorp
Acrobatische gymnastiek 2015 Nederlands Kampioenschap acro trio C-niveau
3e plaats
Hadassa van der Pol
Annelies Boeve
Melissa Nieuwenhuis
Acrobatische gymnastiek 2015 Nederlands Kampioenschap acro trio C-niveau
13e plaats
Noa van Walderveen
Esther van Zuijlenkom
Acrobatische gymnastiek 2015 Nederlands Kampioenschap acro dames paar pupil
1e plaats
Julie Schuurman
Elise Bronsveld
Acrobatische gymnastiek 2015 Nederlands Kampioenschap acro dames paar D
13e plaats
Anne An Hulsbergen
Karen Schoenman
Acrobatische gymnastiek 2015 Nederlands Kampioenschap acro dames paar E-junior
13e plaats
Fleur Schultink
Floor van der Zwaag
Anne-Marij de Jong
Acrobatische gymnastiek 2015 Nederlands Kampioenschap acro dames groep E-junior
6e plaats
Ben van den Berg Turnen heren 2015 Nederlands Kampioenschap 2e divisie meerkamp junior II niveau 5
4e plaats 
Recr. 16 jaar e.o. Jazzdans 2015 1e prijs dansdag Putten Counting Stars
Sophie Wijnhoud Turnen dames 2015 Nederlands Kampioenschap 3e divisie meerkamp junior D
12e plaats 
Christien van Dijk Turnen dames 2015 Nederlands Kampioenschap 3e divisie meerkamp senior C
28e plaats 
Christien van Dijk Turnen dames 2015 Nederlands Kampioenschap 3e divisie toestelfinale balk senior C
4e plaats 
Jeske Roebersen Turnen dames 2015 Districtsfinale 4e divisie instap D1
15e plaats
Anna van der Mark Turnen dames 2015 Districtsfinale 4e divisie pupil 1 D1
6e plaats 
Lara Breunis Turnen dames 2015 Districtsfinale 4e divisie pupil 2 D1
23e plaats
Yinte Mulder Turnen dames 2015 Districtsfinale 4e divisie jeugd 1 D1
16e plaats 
Lilan van Pinxteren Turnen dames 2015 Districtsfinale 4e divisie junior E
19e plaats
Nina van 't Ende Turnen dames 2015 Districtsfinale 4e divise senior D
16e plaats 
Megann Woldberg Turnen dames 2015 Finale 5e divisie instap D2
1e plaats
Jodie van der Worp Turnen dames 2015 Finale 5e divisie instap D2
9e plaats
Ilse Eikelboom Turnen dames 2015 Finale 5e divisie instap D2
15e plaats
Kyra Mulder Turnen dames 2015 Finale 5e divisie instap D2
16e plaats
Marinde Ramaker Turnen dames 2015 Finale 5e divisie instap D2
19e plaats
Sanne van Dijk Turnen dames 2015 Finale 5e divisie instap D2
22e plaats 
Tamer Willemsen Turnen dames 2015 Finale 5e divisie pupil 2 D2
8e plaats
Milou van Ommen Turnen dames 2015 Finale 5e divisie pupil 2 D2
10e plaats
Manou van der Linde Turnen dames 2015 Finale 5e divisie pupil 2 D2
14e plaats 
Maris van der Weide Turnen dames 2015 Finale 5e divisie pupil 2 D2
15e plaats 
Lisanne Meijerink Turnen dames 2015 Finale 5e divisie junior F
8e plaats 
Niels van der Kolk Turnen heren 2015 Finale 4e divisie jeugd 9
14e plaats
Hadassa van der Pol
Elise Bronsveld
Hanna van Dijk
Acro 2014 Nederlands Kampioenschap D/E niveau trio D-senior
12e plaats 
Jenae Beumer
Julia van Gelder
Acro 2014 Nederlands Kampioenschap D/E niveau duo Pupil
7e plaats
Noa van Walderveen
Esther van Zuijlekom
Acro 2014 Nederlands Kampioenschap D/E niveau E-senior
9e plaats
Fleur Schultink
Ties Roebersen
Acro 2014 Nederlands Kampioenschap D/E niveau E-junior
2e plaats 
Ben van den Berg Turnen heren 2014 Nederlands Kampioenschap 2e divisie junior 1 niveau 6
3e plaats
Rajco de Groot Turnen heren  2014 Districtfinale Pupil niveau 11
3e plaats 
Ruben Meijerink Turnen heren 2014 Districtfinale Pupil niveau 11
7e plaats
Jorik de Groot Turnen heren 2014 Districtfinale Instap niveau 13
11e plaats
Morris Hol Turnen heren 2014 Districtfinale Benjamin niveau 15
1e plaats
Magnus Bloemert Turnen heren 2014 Districtfinale Benjamin niveau 15
6e plaats
Joek Bloemert Turnen heren 2014 Districtfinale Benjamin niveau 15
10e plaats
Sjoerd Wessels Turnen heren 2014 Nederlands Kampioenschap 4e divisie jeugd 9
15e plaats 
Gheanka Lijn Turnen dames 2014 Districtsfinale pupil 1 D1
8e plaats 
Nina van 't Ende Turnen dames 2014 Districtsfinale 4e divisie junior 
12e plaats
Christien van Dijk Turnen dames 2014 Nederlands Kampioenschap 3e divisie senior 
29e plaats

Jo-Ann Eghuizen
Melissa Beekhof

Acro 2013 Landelijke finale duo pupil
11e plaats

recr. 16 jaar e.o.

Jazzdans 2013 1e prijs dansdag Putten Don't you worry child

 Lilan van Pinxteren

Turnen dames 2013 Districtsfinale 4e divisie jeugd niveau 7
15e plaats

 Nina van 't Ende

Turnen dames 2013 Districtsfinale 4e divisie junior niveau 6
17e plaats

 Benjamin Velema

Turnen heren 2013 Landelijke finale 3e divisie toestelfinale vloer senior niveau 5
5e plaats

 Rajco de Groot

Turnen heren 2013 Landelijke finale 3e divisie instap niveau 11
8e plaats

 Ruben Meijerink

Turnen heren 2013 Landelijke finale 4e divisie instap niveau 12
10e plaats

 Christien van Dijk

Turnen dames 2012 Halve landelijke finale 3e divisie junior niveau 5
24e plaats

 12 - 13 jaar

Jazzdans 2011 1e prijs dansdag Putten Latin mix

 14 - 16 jaar

Jazzdans 2011 1e prijs dansdag Putten Waka waka

 recreatie 16 jaar e.o.

Jazzdans 2011 1e prijs dansdag Putten Bon Jovi - It's my life

Wietse Velema

Turnen heren 2011 Nederlands Kampioenschap 3e divisie toestelfinale voltige junior 2 niveau 6
5e plaats

Ward Willemsen

Turnen heren 2011 Nederlands Kampioenschap 3e divisie toestelfinale sprong instap 11
3e plaats

Wietse Velema

Turnen heren 2011 Nederlands Kampioenschap 3e divisie meerkamp junior 2 niveau 6
14e plaats

Ben van den Berg

Turnen heren 2011 Nederlands Kampioenschap 3e divisie meerkamp jeugd niveau 8
3e plaats

Niels van der Kolk

Turnen heren 2011 Nederlands Kampioenschap 3e divisie meerkamp instap niveau 11
12e plaats

Colin Westerhof

Turnen heren 2011 Districtsfinale junior 2 niveau 8
3e plaats
Sander van der Wal Turnen heren 2011 Regionale finale benjamin niveau 13
7e plaats
Ruben Meijerink Turnen heren 2011 Regionale finale instap niveau 12
8e plaats

Lilan van Pinxteren

Turnen dames 2011 Districtfinale 4e divisie pupil 2 niveau 8
18e plaats

Fleur Bijsterbosch

Turnen dames 2011 Districtfinale 4e divisie pupil 1 niveau 9
33e plaats
Nina van ’t Ende
Hanna van den Berg
Acrogymnastiek 2010 Nederlands Kampioenschap Acro pupillen
9e plaats
Ben van den Berg Turnen heren 2010 Nederlands Kampioenschap 3e divisie
1e plaats
Ward Willemsen Turnen heren 2010 Districtsfinale benjamin 12
1e plaats
Niels van der Kolk Turnen heren 2010 Districtsfinale instap 12
10e plaats
Thomas Leusink Turnen heren 2010 Districtsfinale instap 13
14e plaats
Jim Hendriks Turnen heren 2010 Districtsfinale pupil 10
4e plaats
Ruben van Dieren Turnen heren 2010 Districtsfinale jeugd 11
11e plaats
Niek Poot Turnen heren 2010 Districtsfinale junior 1 10
4e plaats
Wietse Velema Turnen heren 2010 Districtsfinale junior 1 8
4e plaats
Colin Westerhof Turnen heren 2010 Districtsfinale junior 1 9
4e plaats
Menno Rouwenhorst Turnen heren 2010 Districtsfinale junior 2 10
3e plaats
Rick Rouwenhorst Turnen heren 2010 Districtsfinale junior 2 8
1e plaats
Arno Pleiter Turnen heren 2010 Districtsfinale senior 7
3e plaats
Natascha Wienen Turnen dames 2010 Districtsfinale 4e divisie senior 5
35e plaats
Nina van ’t Ende
Hanna van den Berg
Acrogymnastiek 2009 Nederlands Kampioenschap Acro pupillen
9e plaats
Ward Willemsen Turnen heren 2009 Districtsfinale benjamin 13
4e plaats
Wietse Velema Turnen heren 2009 Districtsfinale junior 1 9
1e plaats
Colin Westerhof Turnen heren 2009 Districtsfinale junior 1 10
6e plaats
Arno Pleiter Turnen heren 2009 Districtsfinale senior 8
6e plaats
Rick Rouwenhorst Turnen heren 2009 Districtsfinale junior 2 8
4e plaats
Lilan van Pinxteren Turnen dames 2009 Finale Gelderland 5e divisie instap 12
16e plaats
Danique Rouwenhorst Turnen dames 2009 Finale Gelderland 5e divisie pupil 2 10
11e plaats
Nina van ’t Ende Turnen dames 2009 Finale Gelderland 5e divisie pupil 1 11
6e plaats
Christien van Dijk
Janine Bronsveld
Acrogymnastiek 2008 Nederlands Kampioenschap Acro D-niveau
3e plaats
Ryan Kwakkel Turnen heren 2008 Districtsfinale
7e plaats
Jonathan Slager Turnen heren 2008 Districtsfinale
3e plaats
Niek Poot Turnen heren 2008 Districtsfinale
5e plaats
Arno Pleiter Turnen heren 2008 Districtsfinale
4e plaats
Rick Rouwenhorst Turnen heren 2008 Districtsfinale
6e plaats
Dries Nagelhout Turnen heren 2008 Districtsfinale
2e plaats
Wietse Velema Turnen heren 2008 Districtsfinale
3e plaats
Nina van ’t Ende Turnen dames 2008 Finale Gelderland 5e divisie instap 12
15e plaats
Anne-Laure Kok Turnen dames 2008 Finale Gelderland 5e divisie pupil 2 10
14e plaats
Ben van den Berg Turnen heren 2007 Finale Gelderland instap 12
2e plaats
Arno Pleiter Turnen heren 2007 Finale Gelderland junior 2 10
1e plaats
Wietse Velema Turnen heren 2007 Finale Gelderland jeugd 10
6e plaats
Niek Poot Turnen heren 2007 Finale Gelderland jeugd 12
1e plaats
Danique Rouwenhorst Turnen dames 2007 Finale Gelderland 5e divisie instap 12
7e plaats
Manouk Heideveld Turnen dames 2007 Finale Gelderland 5e divisie jeugd 10
30e plaats
Hanna van den Berg Turnen dames 2007 Finale Gelderland 5e divisie jeugd 9
10e plaats
Marloes Rook Turnen dames 2007 Finale Gelderland 5e divisie junior 8
4e plaats
Bernike Meijer Turnen dames 2007 Finale Gelderland 5e divisie senior 7
6e plaats
Ben van den Berg Turnen heren 2006 Finale Gelderland instap 8
5e plaats
Dries Nagelhout Turnen heren 2006 Finale Gelderland junior 1/2 7
1e plaats
Arno Pleiter Turnen heren 2006 Finale Gelderland junior 2 5
3e plaats
Rick Rouwenhorst Turnen heren 2006 Finale Gelderland junior 1/2 7
6e plaats
Menno Rouwenhorst Turnen heren 2006 Finale Gelderland jeugd 7
4e plaats
Anne-Laure Kok Turnen dames 2006 Finale Gelderland 5e divisie instap 12
11e plaats
Hanna van den Berg Turnen dames 2006 Finale Gelderland 5e divisie pupil 2 10
10e plaats
Jenneke Vos Turnen dames 2006 Finale Gelderland 5e divisie junior 9
7e plaats
Marloes Rook Turnen dames 2006 Finale Gelderland 5e divisie jeugd 9
11e plaats
Hanna van den Berg Turnen dames 2005 Finale Gelderland 5e divisie pupil 1 6
6e plaats
Kirsten Kouwenhoven Turnen dames 2005 Finale Gelderland 5e divisie senior 3
13e plaats

Wie uitslagen weet van turnsters en turners van GVH en P.R.O. van eindwedstrijden (finales etc.) van voor 2005 wordt gevraagd contact op te nemen met Talitha.