Lesrooster

Lesrooster seizoen 2017 - 2018
Via deze link is het lesrooster ingedeeld per gymzaal en tijd downloaden (iedere discipline heeft hier zijn eigen achtergrondkleur)
Het schema hieronder geeft het juiste rooster weer voor seizoen 2017-2018

CategorieLessoort:Leeftijd:Dag & tijd:Zaal:Leiding:
Gymnastiek Special Gym  Woensdag 14.00 - 15.00 uur Spoorstraat Jacqueline
Gymnastiek Ouder- en kindgym Peuters 1,5 - 4 jaar Maandag 9.00-10.00 uur Spoorstraat Carmen
Gymnastiek Peuters & kleuters 3 jaar en B.O. groep 1 Woensdag 16.00 - 17.00 uur Spoorstraat Anneke
Gymnastiek Kleuters B.O. groep 1 - 2 Dinsdag 15:30 - 16:30 uur  Eijerdijk Bernadette
Gymnastiek Kleuters B.O. groep 2 Woensdag 15.00 - 16.00 uur Spoorstraat Anneke
Gymnastiek Meisjes Gym B.O. groep 3 - 4 Dinsdag 16.30 - 17.30 uur Eijerdijk Bernadette
Gymnastiek Meisjes Gym B.O. groep 3 - 6  Woensdag 17.00 - 18.00 uur  Spoorstraat Julia
Gymnastiek Meisjes Gym B.O. groep 5 - 6 Dinsdag 17.30 - 18.30 uur Eijerdijk Bernadette 
Gymnastiek Meisjes Gym B.O. vanaf groep 7 Maandag 19.00 - 20.00 uur Spoorstraat Bernadette
Gymnastiek Dames en heren Gym Recreatief gymnastiek 18+ Maandag 20.00 - 21.00 uur Spoorstraat Bernadette
Gymnastiek Jongens Gym B.O. groep 3 - 5  Maandag 18.00 - 19.00 uur Spoorstraat Sophie
Gymnastiek Jongens Gym B.O. groep 6 - 8 Dinsdag 18.30 - 19.30 uur Eijerdijk Bernadette 
Acro Recreatie acro - Maandag 15.30 - 17.00 uur Eijerdijk Carmen + Liset
Jazzdans Jazzdans B.O. groep 1 - 2  Woensdag 16.00 - 17.00 uur Hunze Natalie
Jazzdans Jazzdans B.O. groep 3 - 4 Maandag 17.00 - 18.00 uur Hunze Iris van Veen 
Jazzdans Jazzdans B.O. groep 5 Dinsdag 17.00 - 18.00 uur Hunze Lise
Jazzdans Jazzdans B.O. groep 6 - 7  Dinsdag 18.00 - 19.00 uur Hunze Lise + Fleur 
Jazzdans Jazzdans B.O. groep 8 & klas 1 Maandag 18.00 - 19.00 uur Hunze Iris van Veen 
Jazzdans Jazzdans 14 - 15 jaar Vrijdag 18.00 - 19.00 uur Hunze Inge
Jazzdans Jazzdans 16 - 18 jaar Vrijdag 19.00 - 20.00 uur Hunze  Inge 
Jazzdans Jazzdans 17 jaar en ouder  Dinsdag 20.00 - 21.00 uur Hunze Geja 
Zumba Zumba 16 jaar en ouder  Donderdag 20.00 - 21.00 uur Eijerdijk Nyria
Aerobics Aerobics 30 jaar en oduer  Woensdag 9.00 - 10.00 uur Eijerdijk Bernadette 
Steps-Aerobics  Steps-Aerobics 16 jaar en ouder Maandag 20.00 - 21.00 uur Hunze Nyria
Acro selectie E-lijn - Woensdag 16.30 - 18.00 uur Eijerdijk Tjarve + Angela
Acro selectie E-lijn - Zaterdag 9.30 - 11.30 uur  Eijerdijk  Liset
Acro selectie C/D-lijn - Zaterdag 11:30 - 13:30 uur Eijerdijk Liset
Acro selectie Jeugd pupil - B-lijn - Maandag 17.00 - 19.00 uur Eijerdijk Liset 
Acro selectie Jeugd pupil - B/C-lijn - Woensdag 18.00-20.30 uur Eijerdijk Tjarve + Angela
Acro selectie Jeugd pupil - B-lijn - Vrijdag 18.00 - 20.00 uur Spoorstraat Tjarve
Acro selectie B-selectie Vaassen - Dinsdag 17.00 - 19.00 uur De Molenbeek Mieke - Eline R
Acro selectie B-selectie Vaassen - Woensdag 17.00 - 19.00 uur De Molenbeek Mieke - Eline R
Acro selectie B-selectie Vaassen - Zaterdag 12.00 - 14.00 uur De Molenbeek Mieke - Eline R
Turnselectie Opstapselectie meisjes  - Donderdag 16.00 - 17.00 uur Spoorstraat Talitha
Turnselectie Jong-talent meisjes  - Dinsdag 15.30 - 17.00 uur Spoorstraat Ria
Turnselectie Jong-talent meisjes - Donderdag 16.00 - 18.00 uur  Eijerdijk  Ria 
Turnselectie Onderbouw meisjes - Maandag 16.00 - 18.00 uur Spoorstraat Talitha 
Turnselectie Onderbouw meisjes - Donderdag 17.00 - 19.00 uur Spoorstraat Talitha 
Turnselectie Jong-talent & onderbouw - Zaterdag 11:00 - 13:00 uur Spoorstraat Gerlinde 
Turnselectie Middenbouw meisjes - Dinsdag 17.00 - 19.00 uur Spoorstraat Arno
Turnselectie Middenbouw meisjes - Vrijdag 17.00 - 19.00 uur Eijerdijk Sophie & Julia 
Turnselectie Bovenbouw meisjes - Dinsdag 19.00 - 21.00 uur Spoorstraat Arno
Turnselectie Bovenbouw meisjes - Donderdag 19.00 - 21.00 uur Spoorstraat Britt
Turnselectie Midden- & bovenbouw - Zaterdag 9.00 - 11.00 uur Spoorstraat Gerlinde 
Turnselectie Selectie Turnen jongens - Woensdag 18.00 - 20.00 uur Spoorstraat Dries
Turnselectie Selectie Turnen jongens - Vrijdag 16.00 - 18.00 uur Spoorstraat Iris
Jazzdans selectie Voorselectie 11 - 16 jaar Vrijdag 19.00 - 20.00 uur  Eijerdijk Mariëlle 
Jazzdans selectie Wedstrijdgroep 3 8 - 12 jaar Donderdag 18.00 - 19.00 uur Eijerdijk  Anne Marie 
Jazzdans selectie Wedstrijdgroep 2 Tot en met 16 jaar Maandag 19:00 - 20:00 uur  Eijerdijk Helma
Jazzdans selectie Wedstrijdgroep 2 Tot en met 16 jaar Vrijdag 20:00 - 21:00 uur  Eijerdijk Helma en Mariëlle
Jazzdans selectie Wedstrijdgroep 1 20 jaar en ouder Maandag 20.00 - 22.00 uur Eijerdijk Helma